Találatok száma: 71

Oldalak: 1 2 3
  1. Lesz-e gödöllői érmese a tokiói olimpiának?
    2021-01-03 11:35:20
    A sportlövő Mészáros Esztertől bravúr lenne a medálszerzés, Gémesi Csanád azonban jó eséllyel felállhat a dobogóra a kardcsapat tagjaként
  2. Eb-válogatót nyert a Gödöllői EAC olimpiai kvótás sportlövője, Mészáros Eszter
    2020-12-13 18:26:03
    Szombathely volt a házigazdája a légpuskások 10 méteres versenyszámában lezajlott viadalsorozat első állomásának
  3. Nyolctized körre került a világcsúcstól Mészáros Eszter, a Gödöllői EAC sportlövője
    2020-10-25 10:47:31
    Az olimpiai kvótás versenyző a junior lányok léppuskás versenyében állított fel hatalmas országos rekordot a Budapest Bajnokságon
  4. Taroltak a gödöllői női légpuskások a junior ob első napján
    2020-09-06 10:37:05
    Mészáros Eszter és a csapat egyaránt országos csúccsal lett bajnok az 50 méteres 3 testhelyzet versenyszámban
  5. Csak jövő nyáron tarthat célra Tokióban a gödöllői sportlövő tehetség
    2020-05-17 10:00:54
    Mészáros Eszter, a helyi egyetemi klub versenyzője már tavaly tavasszal megszerezte az olimpián való indulás jogát
  6. Európa-bajnoki arannyal fejelte meg bronzérmét Mészáros Eszter
    2020-02-26 13:06:41
    A juniorok vegyescsapat-versenyében – Pekler Zalánnal az oldalán – állhatott dobogó felső fokára a Gödöllői EAC sportlövője
  7. Junior Európa-bajnoki bronzérmes lett Mészáros Eszter
    2020-02-25 16:46:02
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótával rendelkező sportlövője a második legjobb eredménnyel került a nyolcas döntőbe
  8. Légfegyveres sportlövő ob: hét gödöllői éremből kettő aranyszínű
    2020-02-09 17:32:15
    Klenczner Márton duplázott a bajnoki címek számát tekintve, Mészáros Eszter összesen öt medáliával gazdagodott
  9. Két gödöllői légpuskás utazhat a sportlövő Európa-bajnokságra
    2020-01-20 11:22:17
    A már olimpiai kvótával rendelkező Mészáros Eszter a juniorok között indul, Klenczner Márton viszont ötkarikás kvótáért lőhet
  10. Nem akadt pontosabban célzó a gödöllői sportlövő lányoknál
    2020-01-06 11:22:30
    Lovász Dorina arany-, Mészáros Eszter ezüstérmes lett a százhalombattai Shooting Open Eb-válogató viadalon
  11. Jól szerepeltek a válogatón az Európa-bajnokságra készülő gödöllői sportlövők
    2019-12-23 10:35:15
    A 10 méteres légpuska versenyszámban Klenczner Márton 2. lett, Mészáros Eszter a 4., Lovász Dorina pedig a 6. helyen végzett